אסטרולוגיה | הורוסקופ | מזלות

אסטרולוגיה


מזל סרטן

האסטרולוגיה המערבית בני מזל סרטן הם מי שנולדו בתאריכים שבין ה21 ביוני לבין ה22 ביולי. מזל סרטן משתייך לקבוצת המזלות הקרדינלים, הראשוניים. פעילות קבוצה זו מתאפיינת באמביציה, אנרגיה וחיות, בעלי הקבוצה אוהבים לשנות דברים. מזלות נוספים בקבוצה זו הם טלה, מאזניים וגדי.

מזל סרטן הוא אחד משלושת המזלות השייכים ליסוד המים, המזלות הנוספים הם עקרב ודגים. ארבעת היסודות משמשים באסטרולוגיה לאפיון טיפוסים שונים. הטיפוס שמאופיין על ידי יסוד המים הוא טיפוס שקשור מאוד לרגשות כגון אהבה , אושר , שנאה וכיוב. הרגש חסר הגיון או מחשבה, בני מזל זה יכולים לחוש ברגשות, כבר בפעם הראשונה כשהם פוגשים באדם אחר. הכוכב השליט על מזל זה הוא הירח. מזל סרטן ניחשב למזל של בית ומשפחה, במקביל לזה גם מזל של היסטוריה, זיכרון וכסף.

מזל סרטן - תכונות אופי

למזל סרטן נורא חשובה המשפחה, הוא אוהב את חיי הבית והאוכל של הבית. בביתו הוא מרגיש נינוח ומוגן. אפילו כאשר יתחיל בחייו הבוגרים, יחזור לבית הוריו בתקיפות. מכיוון שיש לו צורך להיות מוקף בחום ואהבה הוא יבחר את חבריו בקפידה, הוא יתמסר לחבריו ויהיה נאמן להם, הוא מצפה בתמורה ליחס דומה. לסרטן יש מצבי רוח משתנים, כפני הירח שבכל יום נראה שונה. טראומה וכישלון יחזירו אותו למרחב בו הוא מרגיש מוגן ומשם הוא יתחיל להתאושש. כאמור סרטן ניחשב גם למזל של היסטוריה, זה מתבטא באהבתו לארכיאולוגיה, אספנות ואף צילום (הדרך הטובה ביתר לשמר את ההיסטוריה). כך יוצא שהסרטן יאסוף וישמר דברים שבעיני אחרים יכולים להיחשב כשטויות, וכאקט של קמצנות, אך בעיני הסרטן יהיו אלו פריטים חשובים ועתיקים. הסרטן מאוד אחראי, על כן יהיה מחויב לכל משימה שהוא לוקח על עצמו. כשם שהוא מתייחס לביתו כך גם יתייחס לארצו, ויפתח רגשות פטריוטיים וייקח ברצינות את מחויבותו למדינה. גם הכסף משחק תפקיד במזל זה ולכן יכול הסרטן לעיתים להיתפס כרכושני. אך הצורך שלו בממון גורם לכך שהוא עובד קשה, ויש לו את הדחף להיות ראשון במקום עבודתו. גם זה נתפס כחלק מהצורך שלו לביטחון.

מזל סרטן - בריאות

בני מזל סרטן רגישים במיוחד בדרכי העיכול, בוושט, בחזה, רמת סוכרים, מחזור דם, שוקיים, בכיס המרה, בבטן, ברחם, בשדיים ובשחלות.

מזל סרטן - מין וזוגיות

בן מזל סרטן פוחד להראות את רגשותיו ופגיעותו, לפעמים ישחק את הקשוח, אך בפנים יהיה בסערת רגשות. בן מזל סרטן רגיש ומלא הזדהות עם בן זוגו. אך הפחד שלו להיפגע יוביל לעיתים להתכנסותו בתוך עצמו. הסרטן אינו פלרטטן ולכן לפעמים תהליך החיזור שלו יהיה מגושם, אך כאשר הוא מאוהב באמת הוא יהיה מוכן לתת מעצמו, ואף יפתח נתינה מוגזמת שעלולה להפוך לרכושניות. במיניות בן מזל סרטן יוכיח גיוון רב, תאבונו המיני תלוי במצבי רוחו המשתנים, יש לו דמיון עשיר ורצון לממש פנטזיות. מין עוזר לתת להם תחושה של בטחון, אהבה ונחשקות.

מזל טלה

מזל סרטן - דמויות מפורסמות

מעצם היות בן מזל סרטן מופנם יחסית, לא נמצא הרבה מפורסמים בני מזל זה. דוגמאות אחדות הם שלום אסייג, יעל אבוקסיס, פמלה אנדרסון, טום קרוז. הנסיכה דיאנה היא דוגמא מובהקת למזל סרטן, היא הייתה דמות מטפלת שנורא אהבה את משפחתה, מעבר לזה היא נהרגה כאשר ניסתה באופן נואש להגן על פרטיותה מעיני הפפראצי.


אסטרולוגיה 101, הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב המומחים בתחום אסטרולוגיה. ניתן למצוא אסטרולוגים ואסטרולוגיות. ניתן לקרוא על גלגל המזלות:
מזל טלה מזל שור מזל תאומים מזל סרטן מזל אריה מזל בתולה מזל מאזניים מזל עקרב מזל קשת מזל גדי מזל דלי מזל דגים
ועוד מגוון רחב של מאמרים על הורוסקופ , הורוסקופ אישי , הורוסקופ ואהבה ואסטרולוגיה.