\ מזל גדי

אסטרולוגיה | הורוסקופ | מזלות

אסטרולוגיה


מזל גדי

לפי האסטרולוגיה המערבית בני מזל גדי הם מי שנולדו בתאריכים שבין ה22 לדצמבר ל20 בינואר. מזל גדי משתייך לקבוצת המזלות הקרדינלים יחד עם המזלות טלה, סרטן ומאזניים. קרדינלים פירושו ראשוניים, פעילות קבוצה זו מתאפיינת באמביציה, אנרגיה וחיות, בעלי הקבוצה אוהבים לשנות דברים.

היסוד של מזל גדי הוא יסוד האדמה. האסטרולוגיה המערבית פועלת לפי תיאוריה הגורסת שכל החומרים בעולם עשויים מארבעת היסודות אדמה, אש, אוויר ומים. האסטרולוגיה משתמשת ביסודות אלה כדי לאפיין טיפוסים שונים. הטיפוס ששייך ליסוד האדמה הינו אדם המציב לעצמו מטרות ומגשים אותם, הוא מאמין בהמשכיות, בהתחברות לשורשים, בהישרדות. הוא הופך את התיאוריה למעשה ואינו חי באשליות או חלומות לא מציאותיים. יסוד האדמה הוא החומר המוצק, פיזיות, אוכל, רכוש, כסף ופשטות.

הכוכב השליט של מזל גדי הוא שבתאי (סטורן), כוכב הקשור בחוק, אחריות, משמעת ושאיפה. יכולת לסמן מטרה ולהגיע אליה.

מזל גדי - תכונות אופי

מזל גדי מנסה תמיד להיות בשליטה, הוא מזל עצור, בוגר, מאופק, שאפתן, אחראי, ריאליסטי, זהיר, מעשי, בעל כושר ארגון, רכושני וחומרני. ניתן לומר שהגדי הוא קשה, הוא אינו מאמין בקיצורי דרך, ולכן מגיע אל המטרות שהוא מציב לעצמו לבד, על ידי עבודה קשה, צעד אחר צעד ומסרב לקחת דברים הניתנים לו בחינם.

בן מזל גדי הוא מזל פסימי, הוא תמיד רואה שחורות ולכן כאשר מתרחש דבר טוב הוא מאוד שמח. הוא ציני בהומור שלו ומאוד מתקשה בהשתלבות בחברה. הוא זקוק להערכה רבה בשביל לבנות את בטחונו העצמי, קשה לו להאמין שבאמת אוהבים אותו והוא ביקורתי וקשה עם עצמו כפי שהוא עם אחרים. הוא מאמין בראיה לטווח הארוך, לרוב הוא יסיים עבודה שהוא התחיל והוא אינו משתעמם בקלות. הוא אינו מאמין בבטלה ולכן תמיד זקוק לפעילות שתעסיק אותו, בזבוז זמן זה בבזבוז כסף.

בן מזל גדי רואה הכול בשחור ולבן, ראייתו הריאליסטית והפסימית אינה מאפשרת תחומים אפורים. היררכיה, ממסד וסטאטוס חשובים לו.

מזל גדי - בריאות

בן מזל גדי רגיש במיוחד באזור העור, פרקים, עצמות, שיניים, נשימה, עמוד שידרה, ברכיים, גב תחתון, כבד, רצועות הסחוס, כיס המרה והם עלולים לסבול ממחזור דם איטי הגורם לשיגרון והצטננות.

מזל גדי - מין וזוגיות

בן מזל גדי אינו מזל של פלרטוט או סטוצים, הגדי זקוק למערכת יחסים יציבה וחזקה. הוא אינו טוב בהפגנת רגשות, הוא מאופק וסגור. האהבה בחייו היא משנית, הוא יעדיף להתמקד בהצלחה, בקריירה ובכסף. מהמערכת היחסים שלו ידרוש יותר הערכה מאהבה, כי הערכה מדברת לעולם המושגים שלו, זה דבר שאפשר לרכוש עם השנים, בעוד אהבה לא תמיד. הוא זקוק להערכה בשביל בטחונו העצמי והפחד שלו מדחייה, הקושי שלו להיקשר קשור גם לאישיותו המחושבת ומציאותית, לכן גם יעדיף להינשא מאוחר מהאחרים, אחרי שהוא כבר מבוסס כלכלית. בן הזוג אליו יימשך, יהיה מבוגר ובעל ניסיון חיים.
בן מזל גדי הוא בעל יצר מיני חזק אך נשלט, הוא יעדיף לקיים יחסי מין בזמנים קבועים ולהיות המוביל. רק כאשר אינו בטוח ברגשות בן זוגו יקרין ביישנות.

מזל טלה

מזל גדי - דמויות מפורסמות

ג'ים קארי, אייל קיציס, טוביה צפיר, קווין קוסטנר, מל גיבסון, קייט מוס, יוסף טומי לפיד, יהורם גאון, יהודית רביץ, אריק איינשטיין, ריצ'ארד ניקסון, פרנסואה מיטראן, פיי דאנואי, אייזק ניוטון, נוסטרדמוס, מרטין לותר קינג, מרלין מנסון, דנזל וושינגטון, סטיבן הוקינג, ז'אן ד'ארק, אלביס פרסלי, ניקולס קייג', מוחמד עלי, ריצ'ארד ניקסון, ריקי מרטין, פנינה רוזנבלום, אל קפונה ועוד רבים אחרים.


אסטרולוגיה 101, הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב המומחים בתחום אסטרולוגיה. ניתן למצוא אסטרולוגים ואסטרולוגיות. ניתן לקרוא על גלגל המזלות:
מזל טלה מזל שור מזל תאומים מזל סרטן מזל אריה מזל בתולה מזל מאזניים מזל עקרב מזל קשת מזל גדי מזל דלי מזל דגים
ועוד מגוון רחב של מאמרים על הורוסקופ , הורוסקופ אישי , הורוסקופ ואהבה ואסטרולוגיה.