אסטרולוגיה | הורוסקופ | מזלות

אסטרולוגיה


מזל דגים

האסטרולוגיה המערבית בני מזל דגים הם מי שנולדו בתאריכים שבין ה19 בפברואר ל20 במרץ. מזל דגים משתייך לקבוצת המזלות המשתנים, יחד עם המזלות תאומים, בתולה וקשת. קבוצה זו מתאפיינת בקלות בהסתגלות למצבים חדשים , כשחברי מזל דגים ניחנים ביכולות הבנה מובהקות של מזלות אחרים כמו גם המזל שלהם. על כן, המזלות המשתנים חיים בהרמוניה עם העולם, הם נחשבים לאינטליגנטים במיוחד ולבעלי תפיסה מהירה.

מזל דגים, הוא אחד משלושת מזלות יסוד המים. ארבעת היסודות משמשים באסטרולוגיה לאפיון טיפוסים שונים. הטיפוס שמאופיין על ידי יסוד המים הוא טיפוס החי ומתבסס על רגש. יסוד המים הוא יסוד של רגשות: אהבה, שנאה, אושר, תסכול וכל הרגשות כולם. הרגש חסר הגיון או מחשבה, בן מזל המשתייך ליסוד זה יכול לראות אדם מולו וישר לחוש כלפיו רגשות מסוימים, שישלטו בדעותיו גם ללא הכרת האדם הנמצא מולו. כוכב השליט של מזל דגים הוא נפטון או פוסידון בשמו היווני, פוסידון ביוון הקדומה נחשב לאל השליט על האוקיינוסים, וככזה הוא מתקשר מאוד ליסוד המים ולרגש. נפטון מסמל את ההכרה והמודעות האנושית, את החושים והרגשות.

מזל דגים - תכונות אופי

בן מזל דגים הוא נורא רגיש, אמנותי, בעל הבעה, יש בו את היכולת הנדירה לקלוט את האדם הנמצא מולו ואף לחקותו, מה שהופך אותו לשחקן מאוד מוצלח, ולכן ניתן לראות הרבה שחקנים בני מזל זה. יש בו מסתוריות, אנושיות, פילוסופיות, אינטואיציה מפותחת, עומק, רוחניות ואף מן המיסטיות. משום כך מזל דגים נחשב למזל אומנותי שמתבטא הרבה פעמים בכתיבת שירה, משחק, מוזיקה. מזל דגים הינו גם מזל שנחשב למזל ההקרבה, הדג לוקח לעצמו את מקום הקורבן בהרבה מקרים, לכן יש בו מן העצבות. יכולות האמפטיה המדהימות שלהם יכולות להוביל אותם לתפקידים כגון עובדים סוציאליים, רופאים, פסיכולוגים או כל מקצוע טיפול אחר, אך גם יכולים להוביל לכך שהם מדחיקים את הצרכים שלהם עצמם ובכך מרגישים שהעולם לא הוגן כלפיהם. הם אינם אוהבים פרידות וניתוקים מה שעלול להוביל להרס עצמי, אלכוהול, סמים והסתבכויות.

מזל דגים - בריאות

בני מזל דגים רגישים במיוחד באזור כפות הרגליים, מערכת השתן, בתריסריון, לב, לחץ דם, מערכת העצבים, כליות, אלרגיות, הם בעלי נטייה להשמנה ולכן נורא חשוב שישמרו על אכילה נכונה.

מזל דגים - מין וזוגיות

בני מזל דגים נורא רומנטיים ורגישים. הדגים נותנים מעצמם ומוכנים להקריב הרבה לצורך עשיית בן זוגם מאושר. יש להם יכולות אינטואיטיביות מדהימות, היכולת שלהם לקרוא את האדם הנמצא מולם מוביל לקשר כנה ומבין, אך מצד שני גם הם זקוקים לאותה מידה של הבנה, אהבה ודאגה מצד בן זוגם. לדגים יש את היכולת לפתח מערכת יחסים אינטימית ומלאת עומק. המין בשבילם הינו חוויה רוחנית, ודרך זה הם מרגישים שהם מבטאים את הקשר שלהם לבן זוגם. גם במין, כמו גם בחייהם הם מוכיחים רגישות והבנה לצורכי בן זוגם. אין פרטנר יותר מוצלח מהדג לשיחת נפש אל תוך הלילה או עשיית אהבה בזמן שקיעה.

מזל טלה

מזל דגים - דמויות מפורסמות

יצחק רבין, גליליאו גלילי, אלכסנר בל, עמיר פרץ, שרון סטון, קורט קוביין, מיכאלאנג'לו, מיכאל גורבצ'וב, ג'ון בון ג'ובי, אליזבת טיילור, ברוס ווילס, עמיר פרץ, ג'ורג' וושינגטון, אריאל שרון ורוני סופרסטאר.


אסטרולוגיה 101, הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב המומחים בתחום אסטרולוגיה. ניתן למצוא אסטרולוגים ואסטרולוגיות. ניתן לקרוא על גלגל המזלות:
מזל טלה מזל שור מזל תאומים מזל סרטן מזל אריה מזל בתולה מזל מאזניים מזל עקרב מזל קשת מזל גדי מזל דלי מזל דגים
ועוד מגוון רחב של מאמרים על הורוסקופ , הורוסקופ אישי , הורוסקופ ואהבה ואסטרולוגיה.